fbpx

Özel Yazılım Geliştirme

Günümüz teknoloji koşulları ve bu zaman içerisinde artan rekabetler ile birlikte yazılımın gereksinimi de büyük ölçüde artmıştır. İşletmeler küresel rekabette yer edinmek ve tüm süreçlerini kontrol altına alabilmek adına yazılıma ihtiyaç duymaktadır. Her firmanın hedef kitlesi, kendine özgü işleyişleri ve hizmetleri bulunmaktadır. Bu sebeple Bursa yazılım firmaları olarak özel yazılım geliştirme hizmeti olarak bilinen bu hizmet ile başarılarınızın daha da üstüne çıkarmak %100 hedeflenmektedir.

Bu iş hedeflerine ulaşmak için gereken yazılımların kullanım kolaylığı, yüksek performans, uyumluluk ve güvenlik gibi belirli kriterleri karşılaması gerekir. Bursa yazılım şirketleri özel yazılım geliştirme hizmetimiz, müşterinin talebi doğrultusunda, faaliyetleri ile ilgili özel yazılım ihtiyaçlarını karşılar, ön analiz, detaylı analiz ve analitik rapor çalışmaları paralelinde bir formülasyon ve uygulama sürecini içerir. Bursa yazılım firmaları olarak Join Digital’e müşteri tarafından talep edilmesi halinde yazılım geliştirme ekibine danışarak veya doğrudan yazılım geliştirme ekibine katılarak özel yazılım geliştirme sürecine dahil olabilir.

Özel Yazılımın Aşamaları Nelerdir?

İş hedeflerini başarmak için ihtiyaç duyulan bu yazılımların kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gibi belirli kriterlerde olması gerekmektedir.

Elbette bu hizmetin birçok detaylı aşaması bulunmaktadır. Ancak hizmeti tanımanız ve anlamanız açısından bu aşamalardan bazılarını en genel haliyle size anlatabiliriz:

Her işletmenin veya kurumun yazılımdan farklı beklentileri ve hedefleri vardır. Bunun için öncelikle neye ihtiyaç duyulduğunu belirleyebilmemiz adına yazılım firmaları Bursa Join Digital olarak bunları öncelikle belirliyoruz. Bu belirleme süreci sayesinde hedeflerinize ulaşmak için doğru adımlar atmanızı sağlıyoruz. Size özel plan oluşturuyoruz. Plan, bir sonraki aşamayı kapsayacak şekilde tasarlanmış geniş ve sağlam bir plan şeklini alır. Bursa bilişim firmaları yazılım geliştirmenin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için plana göre adımlar atmanızı sağlar. Uzman kadromuz uygun kodları yazar ve yazılım geliştirme sürecini düzenler. Yazılım bitip sunulmadan önce her zaman olası bir kriz olup olmadığına bakarız. Bu, hata testi dediğimiz şeyle yapılır.

Neden Özel Yazılım?

  • Sektöre ya da firmaya uygun yazılım geliştirilmediyse veya uygun yazılıma sahip değilse,
  • Yönetim sürecinde takip ve kontrolün yapılabilmesi,
  • Üretimdeki detayları görebilmek ve takip edebilmek,
  • Kullanılan halihazırda yazılım var ise entegre kontrol ve raporlama hizmeti,
  • Hizmet kalitesini artırmak, Join Digital Bursa web yazılım ile fark yaratmak,
  • Üretim, sevkiyat, yönetim, satış gibi proseslerde takip edilebilir olmak.

Kusursuz Yazılım Çözümleri

Doğru, eksiksiz ve kusursuz çalışan bir yazılım için Bursa’da yazılım şirketleri arasında önemli yerde bulunan Join Digital, işinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayarak ve sektörünüzü araştırarak başlar. Hazır, amaca yönelik yazılımları iş süreçlerine entegre eder.

Özenli ve dakik proje yönetim ekibi ile yazılımı zamanında tamamladı. Uzun yıllar sorunsuz çalışacak eksiksiz bir yazılım sağlar. Geliştirilebilir bir altyapıda hazırlanan özel yazılımlarımız, yazılım şirketleri Bursa, iş süreçlerinizde ve departmanlarınızda olası değişiklik ve ihtiyaçlara cevap vermeye her zaman hazırdır. Özgün kodlama kullanarak geliştirdiğimiz yüzlerce uygulamadan edindiğimiz tecrübe ile sizlerle birlikte çalışıyoruz. Bursa mobil yazılım olarak aradığınız ve destek ve hizmet isteyeceğiniz Join şirketinize, sizlere en uygun ve en uyumlu yazılım desteğini sunacaktır.