fbpx

Video Prodüksiyon

Kurumsal kimliğinizi, vizyonunuzu, ürünlerinizi ve projelerinizi hedef kitlelerinize aktaracak tanıtım filmleri hazırlıyoruz.

Genç ve creative yapımızla birçok tanıtım filmi, fotoğraf çekimi ve hava çekimine imza attık. Geniş portfolyomuz, sizler için en iyisini yapacağımızın garantisidir.

Biz Kimiz? Ekibimiz Neler Yaptık?

Nasıl Çalışırız?

Tecrübeli ve dinamik ekibimizle ve son teknoloji ekipmanlarımızla “değerli müşterimizin” değerini göstererek, titizlikle çalışırız.

Vizyonumuz

Her yeni işinde bir önceki yaptığı işten daha iyisini yapmayı hedefler. Projenize başlarken amacımız, izlediğiniz video çalışmalarımızdan çok daha güzel olmasıdır.

Ne Yaparız?

Müşterilerimizin vizyonunu gösterecek ve onlara değer katacak yüksek kalite video çekimleri yaparız.

Tanıtım Filmi

Kurumunuzu veya ürününüzü en iyi şekilde yansıtan Kurumsal Tanıtım Filmi, Etkinlik Video Çekimi, Toplantı Video Çekimi, Kurum içi Eğitim Filmleri gibi çeşitli alanlarda video çekimleri yapmaktayız.

Drone

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıtlı hava araçlarımızla, ticari iha kullanım yetki belgesi sahibi pilotlarımızla Havadan Fotoğraf Çekimi, Havadan Video Çekimi yapmaktayız. Bursa Havadan Fotoğraf Çekimi ve Havadan Video Çekimi için bizi arayabilirsiniz.

Stüdyo Çekimi

Kendi stüdyomuzda ürün tanıtımı yapmak veya eğitim videoları için green box ile video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız.

Video Referanslarımız