fbpx

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya danışmanlığının, sadece kişisel ve kurumsal hesapların takibiyle veya bu hesapların yönetimiyle olduğu düşünülmektedir. Ancak sosyal medya danışmanlığı, markanın veya kişinin marka imajıyla bütünlüğünü ve uyumu sağlayabilmesi için dahil olunan her platformda bunu gerçekleştirmesidir.

Vermiş olduğumuz hizmetin bursa sosyal uzmanı olarak bizim için en önemli kısmı da bu. Çünkü sosyal medya mecralarında güven kazanmak oldukça zor olup, güven kaybı da bir o kadar kolay olur.

Yapmış olduğumuz hizmet ve çözümlerde instagram sosyal medya danışmanlığı yanı sıra Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Youtube gibi mecralarınızda hesaplarınızı doğru şekilde yönetiyoruz. İsminiz, markanız veya kurumunuz hakkında kim ne konuşuyor? nasıl etkileşimlerde bulunuyor? etkileşim olumlu mu olumsuz mu? Etkileşimin olumlu yönde artması için sosyal medya danışmanlığı bursa firması olarak neler yapılabilir? Doğru reklam stratejiniz ne olabilir? gibi önemli sorulara doğru ve etkin çözümler sunmaktayız. Join olarak markanızın temelini korur, sizi sosyal medyanın karmaşık yapısından kurtarırız. Artık yapmanız gereken tek şey Bursa sosyal medya danışmanlığı yapan Join sayesinde müşterilerinize

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Marka bilinirliğini artırmak, ulaşılır olmak, satış oranlarınızı artırmak… akla gelen her hizmet için gerek kurumsal sosyal medya yönetimi gerekse profesyonel sosyal medya yönetimi olarak çözümlerimizi sunmaktayız. Vermiş olduğumuz sosyal medya danışmanlığındaki teorilerimizin ve planlarımızın sizler için uygulamaya geçirdiğimiz en önemli adımıdır sosyal medya yönetimi. Markanız ve kurumuzunuz adına yapılacak ve takip edilecek doğru paylaşımlarla, doğru reklamlarla, doğru PR ve doğru medya planlama süreçleriyle etkin sonuçlar elde etmenize olanak tanıyacağız.

Markanızın ulaşması gereken hedef kitleyi saptayarak ve ona göre kararlı adımlar atmanızı sağlayarak rekabet yarışından da geri kalmamanız adına rakiplerinizi analiz edeceğiz. Rakip şirketlerin de paylaşımları, reklamları ve izledikleri yolları takip etmek sosyal medya yönetiminde oldukça  önemlidir. İnsan hayatında bu kadar büyük yere sahip olan sosyal medyada, profesyonel sosyal medya yönetimi fazlasıyla önemli bir yere sahiptir.

Etkin bir kurumsal sosyal medya yönetimi için doğru mesaj içeren paylaşımlarla tüketiciye ulaşılması, kurumunuz ve markanızın güvenilirliğinin artırılması, kurumsal kimliğinizin doğru bir şekilde yansıtılması gerekmektedir. Profesyonel sosyal medya yönetimi için doğru sorular, doğru hedef ve doğru takip ile adım atmak istediğiniz bu yolda Join, yolculuğunuzun elçisi olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Kurumunuza ve markanıza ait bulunan sosyal medya sayfalarınızın incelenmesi sonucunda yapılacak analizler ile markanız, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medya metinleri oluşturularak görsel içerik tasarımlarıyla tamamlanır. Ancak henüz markanıza ait bir sayfanız yok ise en uygun kriterlerle size en uygun olacak sosyal medya mecralarında hesaplarınız açılarak sayfalarınız oluşturulur. Sosyal medya danışmanlığı ücreti talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram yönetimi için yapacağımız çalışmalarda hesabınız, rakip analizleri ile planlama ve strateji argümanlarını oluşturarak sayfa tasarımı oluşturulur. Yapacağımız hedef kitle analizlerimiz ile markanız sosyal medyada parlamaya başlayacaktır. Instagram yönetimi fiyatı hakkında bilgi almak üzere teklif talebinde bulunduğunuz süreçte sizlere en uygun seçenek için destek olacağız.

Sosyal Medya İçerik Planlaması

Sosyal medya kimliğinizin, kurumsal kimliğinizin doğru şekilde yansıtması ve takip edilmesi için aylık bazlarda içerik planlaması yapılmaktadır. Önümüzdeki ayı baz alarak içerik planlaması hazırlanır ve tarafınıza sunulan planlama süzgeçten geçirilerek hedef kitleye sunulabilir duruma getirilir.

Önemli ve özel günleri sizler için takip eder o ay içerisindeki dikkat çeken detayları da belirleyerek (dünyada yaşanan veya ülkemizde yaşanan büyük başarılar, güneş veya ay tutulmaları vb.) markanız için özel içerikler planlanır. Çok daha geniş kitlelere ulaşabilmeniz, gündemden uzak kalmamanız için eş zamanlı içeriklere oldukça önem vermekteyiz.

Kapsamlı bir sosyal medya içerik planlaması yaparak marka imajınızı doğru şekilde yansıtacak, kullanıcıları ve takipçilerinizi projeleriniz hakkında bilgilendirmek için en dinamik zamanı belirleyerek uygun ortamı yaratmaktayız. 

Sosyal Medya Ajansları

Markanızı, adınızı dijital dünyada duyurmak, kanıtlamak ve kazanç artırmak için daha da önemlisi süreklilik kazanabilmek için sosyal medyalarda etkin şekilde yer almak gereklidir. Burada bursa sosyal medya ajansı firması Join olarak Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn, Youtube gibi platformlarda potansiyel müşterilerinize ulaşmak için gerekli olan tüm yazılı ve görsel medya içeriklerini sağlamakta ve süreçleri takip etmekteyiz.

Daha fazla tanınmak, bilinmek, iş yapmak için sosyal medya yöneticiliği taleplerinizde var olduğumuz bu dijital küre içerisinde başarılı şekilde varlığınızı sürdürebilmeniz için doğru içerikleri doğru şekilde doğru müşterilere ulaştırıyoruz.  Marka bilinirliğinizi artırarak yüksek etkileşimlerle birlikte hedef kitleniz ile markanızı buluşturuyoruz.

Bursa Sosyal Medya Reklamları

Zamanımızın birçoğunu geçirdiğimiz sosyal medya platformlarında reklam açısından, markalar veya kurumlar için avantajları çok fazladır. Dolayısıyla sosyal medya reklamı denildiğinde aklımıza oldukça geniş bir yelpaze gelmelidir. Join’den alacağınız bu hizmet ile amacınız sadece reklam vermek için vermek değil, sizlere verdiğimiz bu profesyonel destek ile marka vizyonunuzu oldukça geniş bir kitleye, doğru bir mesaj ile en önemlisi de en fazla kazanç sağlayabileceğiniz yani hedef kitlenize ulaşacağız.

 Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn, TikTok gibi sosyal medya platformlarında sizler için hazırlanacak özel içerikler ile uygun saat dilimleri içerisinde paylaşılan sosyal medya reklamınız ile potansiyel müşterilerinize tam ulaşım hedeflenmektedir.