fbpx

Bursa Tanıtım Filmi

bursa tanıtım filmi

TANITIM FİLMİ NEDİR?

Şirketlerin gerek pazarlarında rekabet güçlerini artırmak ve bilinirliklerini artırmak için yapmaları gereken birçok tanıtım faaliyetleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerden birisi olan, şirketin ürün ve hizmetini en etkili ve kısa yöntemle, belirli estetik ve özenle hazırlanmış, etkili anlatım teknikleri ile oluşturulan tanıtım filmleridir. Tanıtım filmi sayesinde şirketlerin hedef kitlesine ulaşmada ve potansiyel müşterilerini bulmada en hızlı yol olarak düşünülebilir. Müşteriye uzun uzun anlatamadığımız şeyleri birkaç görsel, doğru teknik ve seslendirme ile anlatmak hem müşterilerinize hem de size zaman kazandırır.

TANITIM FİLMİ NEDEN GEREKLİDİR?

Ürün, firma veya markanızın bütün iş süreçlerini müşterilerinize, potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize aktarmanız için en önemli etkileşim kanallarından birisi tanıtım filmi çekimidir. Günümüzde sosyal medyada, video içerik platformlarında oldukça kullanım artmasından dolayı kurumsal şirketlerin bilinirliğini artırmak ve ürünlerini tanıtmak için tercih etmesi kaçınılmaz bir yoldur. Tanıtım filmlerinin yayın mecrası sadece sosyal ağlar olarak düşünülmemelidir. Yaptığımız bursa tanıtım filmi ve tanıtım filmi projelerimiz fuarlarda, sunum toplantılarında, internette de oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

TANITIM FİLMİ NASIL ÇEKİLİR

En etkili tanıtım yöntemlerinden olan tanıtım filmi, görsel ve işitsel yönden olan etkisi sebebiyle markanın, ürünün veya kuruluşun hafızalarda uzun süre yer almasını sağlar. Tanıtım filminde hem görüntüleri canlı bir şekilde algılar hem de projeye uygun olarak kaliteli olarak seslendirmesi yapılmış metni duyarız. Tanıtım filmi çekimine başlamadan önce yapılması gereken planlama, ekipman sağlama, mekan ayarlama gibi ön çalışmalar vardır. Daha sonrasında işletmenizde ön plana çıkmasını istediğiniz şeyler belirtilerek sizi diğer firmalardan ayıran nedir, hangi özelliklerdir onlar belirlenir. İyi hazırlanmış bir brief ile tanıtım içeriği oluşturulu. Bunlarla birlikte önemli hususlardan birisi olan zaman planlamasıdır. Hedef kitleye ve paylaşılacak mecralara göre belirlenecek olan süre doğru şekilde planlanmalıdır.

TANITIM FİLMİ SESLENDİRME

Ürün, hizmet ve kurumunuzu en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla dilediğiniz seslendirmeleri gerçekleştiriyoruz. İşinize veya projenize hayat vermesi bakımından büyük bir özenle yapılması gereken tanıtım filmi projeleriniz için tanıtım filmi seslendirme konusunda da destek sağlamaktayız. Tanıtım filminiz için yapılacak seslendirmenin kalitesi, akıcı ve anlaşılabilir olması şirket itibarını ve güvenirliğini artırmada önemli bir etkendir. Tanıtım filmi izleyen kitlenin görsel içeriklere dikkat ettiği kadar tanıtım filmi seslendirmesine de önem vermektedir. Bu sebeple tanıtım filmi seslendirme talepleriniz için yüksek standartlarda seslendirme konusunda işimizi yapmaktayız.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Bursa kurumsal tanıtım filmi, kurumun-şirketin yapısını, misyon ve vizyonlarını, hedeflerini ve üretim süreçlerini, pazarla ve müşterileriyle paylaşma amacı için kullanabilecekleri en önemli ve etkili  tanıtım yöntemlerinden birisidir. Günümüzde internet kullanımıyla beraber video izleme oranlarının da artmasından dolayı rekabetin arttığı pazarlarda güçlerini artırmak isteyen şirketler, bursa kurumsal tanıtım filmi faaliyetlerine çok önem vermektedir. Bursa kurumsal tanıtım filmi ve kurumsal tanıtım filmi işlerimizde markanızın değerlerini en etkili bir şekilde sizler için anlatıp izleyenlere ilham vermenizi sağlamaktayız.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak ya da markanız için farkındalık yaratmak gibi amaçlarınızda potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaşabilmek için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Günümüzde akıllı telefonların çekim kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun her ortamda aynı sonuç alınmaz ve ortaya oldukça amatör sonuçlar çıkacaktır. Her açıdan başarılı çalışma elde edebilmek için 4K çözünürlükte olan Ultra Kaliteli çekimler yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda ise ajansımız farklı boyutlarda başarılı projeler üretmekte, marka hikayenizi en ilgi çekici, etkili ve kalıcı şekilde anlatıyoruz.

FİRMA TANITIM VİDEOSU

Alanında uzman ekibimiz ile sizler için hazırladığımız firma tanıtım videolarında en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Gün geçtikçe daha da çoğalan internet ve sosyal medya kullanımlarından yol çıkarak kurumlar için hazırladığımız firma tanıtım videoları artık çok önemli bir reklam şansı anlamına gelmektedir. Sosyal medyada yer alan videoların her gün binlerce kişinin izleyip paylaşması sebebiyle hedef kitlenizi rahatça bulma şansı elde edebileceksiniz. Hedef kitlenize ve bütçenize uygun olarak hazırlayacağımız videolar akılda kalıcılık sağlayacak nitelikte olup müşterilerinize kapıları sonuna kadar açmanıza olanak sağlayacaktır.

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Ürünlerinizin en efektif, detaylı ve daha net şekilde incelenmesini istiyorsanız ürün tanıtım filmi sizler için doğru bir strateji olacaktır. Ürünlerinizin kullanım şekilleri, amacı ve ön planda olmasını istediğiniz tüm ayrıntıları göz önüne çıkartılarak müşterilerinize yönelik daha da güven sağlayıcı çözüm olacaktır. Bursa ürün tanıtım filmi ile, videoların algı ve inandırıcılık yönünden olan gücünü kullanarak verilen doğru bilgilerle izleyene aktarılmak istenen bilgileri 3D seçenekleriyle de sunma şansı elde edebileceksiniz. Tüm bunların yanında müşterileriniz ürününüzün videosu ile paylaşım yapılan platformlarda karşılaştığı zaman güncel teknolojiyi takip ettiğinizin mesajını da alacaktır.

TANITIM FİLMİ FİYATLARI

Markalar veya kuruluşlar en doğal hakları olarak tanıtım filmi projesine başlamadan önce fiyat araştırması da yapacaklardır. Fiyat araştırması yaparken verilecek tekliflerde ayrıntılarla bilgi almak sizler için önemlidir. Çünkü almak istediğiniz hizmette parayı çöpe atmak yerine tam, doğru ve amaca uygun bir prodüksiyon firması ile anlaşmanız gerekmektedir.

Bursa tanıtım filmi fiyatlarında teknik ekip, yaratıcı kadro, teknik malzemelerin kalitesi, ses-ışık, yönetmen ve diğer uzman ekipler gibi unsurlarla birlikte değişiklik olacaktır. Ürüne ve mecraya uygun olarak çekilecek tanıtım filmlerinde tanıtım filmi fiyatları, sizlere özel sunacağımız paketlerle %100 müşteri memnuniyetini amaçlar.

ŞİRKET TANITIM VİDEOSU

Şirketinizi sizler için tanıtan ajansımız, kurum kültürünüzü doğru bir yöntem ile yansıtan, iş akışınızı ve vizyonunuzu en iyi şekilde anlatan şirket tanıtım videosu hazırlayarak rakiplerinizden bir adım öne geçmenize olanak tanır. Sektörel anlamda yer edinebilmek için vazgeçilmez seçeneklerden birisidir, şirket tanıtım videoları. Toplantı salonlarınız, çalışanlarınız, çalışma odalarınız gibi unsurları etkileyici ve ikna edici seslendirme yardımı ile şirketinizi doğal, samimi ve yenilikçi gösterilmesini destekleyecektir. Üretim modellerinizi, iş yapış biçimlerinizi, iş modellerinizi hedef kitleye aktarabilmenin en etkili yolu şirket tanıtım videosu hazırlamaktır.

TANITIM FİLMİ ÇEKEN FİRMALAR

Tanıtım filmi çeken firmalar, müşterilerine özel video prodüksiyon hizmetleri sunmaktadırlar. Modern tasarımlar ve etkili sunumlarla prodüksiyon hizmeti sunan ajansımız, yenilikçi anlayışı, yüksek kaliteli tanıtım filmi çekimi ile deneyimlerini birleştirerek sizlere etkin çözümler sunmaktadır. Yapım öncesi (Pre-prodüksiyon), yapım süreci (prodüksiyon) ve yapım sonrası (Post-prodüksiyon) aşamaları ile her türlü süreç doğru bir şekilde izlenir. Kurgu-montaj, ses, animasyon, görsel efektler, renk düzenleme önemli ayrıntılar belli süreçlerden geçerek, konsepte uygun olarak hazırlanır ve tanıtım filmi oluşturulur.

AJANS TANITIM VİDEOSU

Ajanslar tanıtım videosu çekimlerinde hazırlanması talep edilen videonun, kurumun vizyonu ile uyumlu olabilmesi için belli stratejiler belirlenerek planlama yapılmalıdır. Tanıtım videosunda olması istenen ürün veya hizmet ne ise bu stratejiler etrafında şekillendirilir. Hedef kitleye, kuruluşun ekonomik ve çevresel kriterlerine göre en uygun ve etkili şekilde tanıtım videosu çekimi kararlaştırılır. Günümüzdeki hızlı tüketim alışkanlıkları sebebiyle ajans tanıtım videolarının 1 dakika ile 5 dakika arasında olması önemlidir. Ancak fuarlar veya eğitim çalışmalarında kullanılması için daha uzun süre düşünülebilir.

KISA TANITIM FİLMİ

Yerel, ulusal ve global anlamda prestij kazanmayı hedefliyor ve hedef kitlenize ürün ve hizmetinizi daha doğru ve etkili yolla aktarmak istiyorsanız kısa tanıtım filmi doğru bir seçenek olacaktır. Günümüzün rekabet koşulları dikkate alındığında reklam ve tanıtım çalışmaları vazgeçilmezdir. İhtiyacınıza uygun profesyonel ekipmanlar belirlenerek, uygun görseller seçilerek, gerekli çekimler, seslendirmeler, kurgu ve montaj yapılarak hazırladığımız kısa tanıtım filmleri ile potansiyel hedef kitlenize, mesajınızı daha etkili bir yolla aktarmayı başaracağınız için daha hızlı dönütler alabilirsiniz.

REKLAM TANITIM FİLMİ

Reklam tanıtım filmi diğer tanıtım filmlerine kıyasla belli bir hedef kitle yerine tüm müşteri ve hedef kitleyi düşünmektedir. Günümüzde rekabetin yoğun olduğu reklam sektöründe reklam tanıtım filmi çekimi sizi diğer firmalardan bir adım öne çıkmanıza olanak tanıyacaktır. Bütçenize uygun şekilde ürün veya markanıza yönelik reklam tanıtım filmi çektirmek için ajansımız sizlere doğru seçenek ve sonuçlar sunacaktır. Bursa reklam tanıtım filmi desteklerimiz ile çekim öncesi sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda ürün veya markanızın detaylı çalışmasını yaparak profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizi sunmaktayız.

HASTANE TANITIM FİLMİ

Ürün, hizmet ve şirketinizi öğrenip anlayarak, sizler için kısa sürede en etkin anlatımı yakalayan senaryoyu hazırlayarak, kreatif bir şekilde hastane tanıtım filmi hizmeti sunmaktayız. Hastane tanıtım filmi ile kuruluşunuzun kadrosu, eksperlik alanları, tedavi teknikleri, kullanılan teknolojiler, hastanenin dış görünüşü gibi ayrıntılar kısa bir şekilde doğru montaj ve uygulamalarda ön plana çıkartılmaktadır. Tecrübeli yönetmen ve görüntü yönetmen sağlanması, müşteri ve personel görüşmeleri yapılması, revizelere özen gösterilmesi de ajansımız için önemli adımlardır.

OTEL TANITIM FİLMİ

Otel tanıtım filmi, otelinizin tanıtımında, potansiyel müşterilerinize ulaşmada oldukça etkili bir seçenektir. Tek bir otel tanıtım videosu ile dünyanın dört bir yanına ulaşmanız mümkündür. Yapacağımız çekimler ile, otelinizin lobisi, çalışanları ve hizmetlerini gösterme olanağına sahip olup odaların şıklığı, temizliği, restoranı ve ön plana çıkmasını istediğiniz her detay ve hizmetinizi tanıtabiliriz. İnsanların otelinizi tercih etmesi için önemli olan bütün ayrıntıların düşünülerek planlı bir şekilde çekimleri gerçekleştirmekteyiz. Otel tanıtım filmini internette, sosyal mecralarda, sektörel yayınlarda ve kuruluşunuza ait web sitelerinde yüksek çözünürlük ile yayınlayarak daha da ulaşılabilir olabilirsiniz.

FABRİKA TANITIM FİLMİ

Fabrikaların, markaların veya işletmelerin önemli pazarlama stratejilerinden birisi olan fabrika tanıtım filmi, fabrikanın üretim koşullarını ve verdiğini hizmeti aktarmakla beraber kurumun yenilikçi teknolojiyi hedef aldığını da göstermektedir. Yapılan bursa tanıtım filmlerinde amaç sadece müşteriyi hedef almak değil; iş ortakları, yatırımcılar, rakip kuruluşlar ve iş ortakları gibi hedef kitleye ulaşmaktır. Tüketicide güven oluşturmak, markada satın alma güdüsü oluşturmak, hedef kitlenin bilinçaltında yer almak, çalışan güveni sağlamak ve marka imajını güçlendirmek için tercih edilmesi gereken en önemli pazarlama stratejilerinden birisidir fabrika tanıtım filmi.

Fabrika tanıtım filmi fiyatlarında talepleriniz doğrultusunda sizlere özel sunacağımız paketlerimiz bulunmaktadır. Paket fiyatlarımız tanıtım filmi süresi, çözünürlük, kullanılacak ekipmanlar, çekim süreci, drone çekimi, kurgu-montaj, seslendirme gibi seçeneklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Video Referanslarımız