fbpx
360 Derece Fotoğraf Çeki

Sizin için deneme çekimi yapalım!

Fotoğrafta Yeni Boyut!

Ürününüzün 360 derece fotoğraf çekimi sizi dijital dünyada 1 adım öne geçirecek. Müşterileriniz yüksek teknoloji ve yüksek çözünürlük fotoğraflar sayesinde ürünü detaylı incele şansına sahip olacaklar. Tüm cihazlarda herhangi bir eklenti kullanmadan görüntülenebilen 360 derece fotoğraflar ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlük

Her açının yüksek çözünürlük fotoğrafının çekilerek oluşturulan 360 derece ürün fotoğrafı sayesinde satışlarınızı artırma imkanına sahip olacaksınız.

Her Cihaza Uyum

Web, cep ve tablet uyumlu HTML5 formatında teslim ettiğimiz 360 derece ürün fotoğrafı, tüm cihazlarda kolaylıkla görüntülenebilir.

Gerçeklik Hissi

Müşterilerinizin ürününüzü 360 derece her açıdan görüntülemesi mağazada geziniyormuş hissi yaratacak.

Neden 360 Derece Ürün Fotoğrafı?

İnsanlar web sitenizi ziyaret ederler, fakat fiziksel olarak ürününüzü deneyimleyemezler. Bu çevrimiçi mağazanızın fiziki bir perakende mağazasına olan temel bir dezavantajıdır. Fiziki mağazalar insanların ürünle etkileşimini sağlarlar. Müşterilerin onu her açıdan görmesini sağlarlar.

Fiziki perakende mağazaları her ürünü mükemmel bir şekilde gösterdikleri için ziyaretçileri  para ödeyen müşterilere dönüştürmekte önemli ölçüde başarı gösteriyorlar. O zaman çözüm nedir? Ürününüzü mükemmel bir biçimde gösterin! İşte bu yüzden firmalar ürünlerini çevrimiçi göstermek için 360 derece görüntüleme kullanmaya geçiyorlar. Bu yalnızca ürünlerini olabilecek her açıdan gösteren bir araç değildir, web sitelerini ziyaret eden her bir insanla, ürünü ellerinde tutuyorlarmış gibi gerçekten etkileşime geçer. İyi bir 360 derece görünümü fiziki mağazaların çevrimiçi mağazanız üzerindeki en belirgin üstünlüğünü nerdeyse yok eder. 360 derece görünümü için gerekli ürün fotoğraf çekimi için hemen bize ulaşın.

JoinDigital Gizlilik ve Güvenlik Standartları