fbpx

Bursa Web Tasarım

Modern tasarımlar, Yeni teknolojiler

İnternet dünyasının içinde varolmak artık bir ihtiyaç değil zorunluluk haline geldi. Tecrübeli ekibimiz sizin için modern tasarımlı internet siteleri tasarlayabilir. 

 

Web Tasarımı Nedir?

Web site tasarımı; ilgilenenin, ilgilenmeyenin ya da bilgisi olan ya da olmayanın anlayacağı şekilde en kısa haliyle müşteriye sunulacak ürünlerin görselleri ve tanıtım metinlerinin bir şablona oturtulup, rahatlıkla erişilebilmesi için düzenlenmesidir.Web tasarımının en iyi haliyle yapılabilmesi için elbette ki öncesinde üstüne iyice düşünülüp sağlıklı kararlar verilmiş bir projeye ihtiyaç duyulur. Siteyi kurmak isteyen kişi ya da kişiler konuyu belirler, isteklerini belirtir ve geriye sadece sitenin kodlanmasıyla düzenlenmesi kalır.

Web Tasarımı Neden Yapılır?

Web tasarımı yapılırken sadece tasarımı yapılan sitenin sahibinin kazançları ya da istekleri değil siteyi kullanacak müşteri kitlesinin de istekleri, amaçları ve kazançları gözetilir. Hatta daha çok müşteri ele alınarak tasarım yapılır ki site sahibi de bununla beraber yükselsin. Müşteri siteyi beğendiğinde, siteyi güvenilir bulduğunda ve tavsiye ettiğinde, sitenin devamlı tıklayıcısı olduğunda win-win bir kazanç ortaya çıkar. Bursa kurumsal web tasarımı konusunda en kaliteli ve kullanışlı siteleri sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Yazılım Nedir?

Yazılım için genel olarak anlatılması gerektiğinde şunu söyleyebiliriz: Elektronik bir donanımın, sizin komut verdiğiniz belirli bir işi yapabilmesi için özel olarak geliştirilen ve tanımlanan kodlar bütünüdür.Örneğin; resim yapmamızı sağlayan paint programı, internette gezinmemizi yeni dille sörf yapmamızı sağlayan Google Chrome, ders içeriklerini takip ettiğimiz EBA, görüntülü konuşmalar ve pandemi döneminde mülakatlar yaptığımız Skype gibi tüm programlar birer yazılımdır.Bursa’da yazılım firması olarak size aynı hizmetleri sunabiliriz. Bunun sonucunda işinizi büyüterek, alanınızı genişletebilirsiniz.

Web Tasarımını Kim Yapar?

Eğitim almış, belirli kriterlerde tecrübesi olan, kodlamalara hakim ve kendinden emin kişiler web tasarımını yapar. Bu sektörle uğraşan kişilere web tasarımcısı ya da web master denir. Biz Bursa’da web tasarımını size en uygun şekilde sunmak için tecrübeli, güvenilir ve hedef kitlemizi tanıyan çalışma arkadaşlarımızla sizlerleyiz. Sitenizi eğitimli, tecrübeli ve işini seven çalışma arkadaşlarımıza emanet edebilirsiniz.

Yazılım Ne İşe Yarar?

Yazılım doğru şekilde yapıldığında ve uygulandığında bunun sayesinde elektronik cihazların dijital parçalarının birbiri ile iletişim halinde olduğu ve düzgün bir biçimde çalıştığı bilinir. Sağlıklı yazılımlar sayesinde çalışanların işte olan verimliliği artar. Evlerdeki iş yoğunluğu azalma gösterir ve firmalar kısa sürede normalde ürettiklerinden daha fazla üretimi sağlamış olurlar.İletişim kolaylığı, iş bitiricilik ve zaman tasarrufu gibi konular da yazılımın hayatımıza bıraktığı en temel yararlarından bazıları olarak bilinir.Teknoloji son zamanlarda özellikle son 3-4 yılda çok fazla gelişim göstermiştir. Dolayısıyla yazılım da bu durumla doğru orantılı olarak büyük gelişmelere gitmiş ve pek çok alanda karşımıza çıkmaya başlamıştır. İnsan hayatına bıraktığı en iyi, en büyük yarar ise iş alanlarında kolaylık sağlaması, zamandan büyük oranda tasarruf edilmesini sağlaması, hata yapma oranlarının düşmesini sağlaması ve son olarak işi yapan kişiye daha az görev düşürmesi olarak sayılabilir.

Web Tasarımı Ne İşe Yarar?

Web tasarımı ne işe yarar diye ya da farklı minvallerde sorular alıyoruz. En güzel cevabı ise şu; tasarım fikirlerimizi her zaman geliştiriyoruz. Zaman değişip farklılaşıyor ve bunu takip ediyoruz. Zamanın estetiğine, beğenisine göre belli bir amaca hizmet eden, belli ilkeleri en doğru şekilde uygulayan, yönlendirilmeye ve düşünceye açık, pratik ve güvenilir şekilde sizin için yaptığımız işleme web tasarımı diyoruz. Tüm işlemler tamamlandığında ortaya aktif bir site çıkıyor. Bu site sadece şehrinizden değil, ülkenizden, bulunduğunuz kıtadan, hatta dünyanın farklı birçok yerinden müşteri getiriyor. Bu da sizin firmanızın hak ettiği değeri görmesi, tanınması, kabul edilmesi ve para kazanması anlamına geliyor.Bursa yazılım ve web tasarımı yaptırmak isterseniz doğru yerdeniz!

Web Sitesinin Gelişimi

Teknolojinin hızla geliştiği, ticaret dinamiklerinin bundan birkaç zaman önce düşündüğümüz ya da işlettiğimiz halden bambaşka yerlere geldiği, tanıtım faaliyetlerinin ve aktivitelerinin hedef kitlelerin isteklerine göre hazırlandığı ve hedef kitleler artık tek bir insan tipi olmadığından bu faaliyet ve aktivitelerin çeşitlendiği bu dönemde web tasarım çalışmaları da farklı bir boyut kazanmıştır. Günümüzde, firmalar potansiyellerini var olandan yükseğe çıkarmak, standartlarını büyütmek, çıtayı çok daha yükseğe koyup daha çok kazanç elde etmek için teknolojiye ayak uydurmak zorundadır. Bursa profesyonel web tasarımı uygulamasında en tercih edilen, en çok kazanç sağlayan firma olmanız için çalışıyoruz. Bu ayak uydurma serüveninin bir kısmı ise web sitesinden geçmekte hatta ilk adım olarak belirlenmektedir. Çoğu zaman web tasarım fiyatlarındansa ortaya çıkacak projenin kalitesi, geri dönütleri ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulur. Kimileri yüksek teknolojiye ayak uydurarak ilerlerken kimileri ise neredeyse bu treni kaçırmak üzeredir. Google, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gibi web tepesinde olan siteler, sayamayacağımız kadar özellikler içeren hizmetleriyle web tasarımcılarına ilham olmuş, web yazılım sektörlerine büyük katkı sağlamıştır. Bunları yaparken hem kazanmış hem de kazandırmışlardır.
Unutmayın! ‘’Web tasarımları ister ticari amaçla büyük nüfuslu bir firmaya ister tanıtım amacıyla tek bir kişiye yapılsın, sonuç olarak kurumsal kimliğinizin çok önemli bir kısmını oluşturur.’’

Web Referanslarımız